3. zastávka

OOZI v Trnave

Sankt Vitus Kaffee – OOZI (67,5 km, 47 minút)

OOZI je jedinečné miesto nachádzajúce sa v bývalom hangári v Trnave. Tento priestor využil svoj potenciál na maximum. Nájdete v ňom kaviareň s výberovou kávou od Goriffee, parádny čierny historický Fiat 500 v interiéri či barbera. A vlastne aj dizajnový shop, priestor na eventy, trenažér na formuly, skrátka kopu vecí, ktoré musí človek postupne absorbovať. 

Aby sme si výlet užili naplno, vybrali sme sa cestou 61 a vyhýbali sa diaľniciam. Prešli sme Ivankou pri Dunaji, navštívili sme Senecké jazerá a cez Blatné a Cífer sme prišli do nášho cieľa. Po takmer hodinovej ceste si naťahujeme nohy pred štýlovým hangárom, v ktorom sa nachádza OOZI. 

OOZI je skvelým miestom na oddych a vychutnanie šálky kávy alebo malého občerstvenia. Goriffee patrí medzi to najlepšie, čo v oblasti výberovej kávy na Slovensku máme. 

Architektúra a interiérový dizajn posúvajú OOZI do ďalšieho levelu. Sami sme sa nevedeli priestoru nabažiť a jeho skryté  zákutia a detaily sme objavili až po dlhšom skúmaní. Takéto miesto treba určite zažiť na vlastnej koži, tak šup-šup. 

keyboard_arrow_up